o firmie kursy podrecznik galeria rejsy - czartery czartery szkółka żeglarska


JUNGA - Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa - kurs na patent sternik jachtowy
żeglarz jachtowy sternik jachtowy radiooperator SRC jachtowy sternik morski
s/y Junga

s/y "Junga" to nasz nowy okręt flagowy, Bavaria'32. Nowy jacht zamówiony i sprowadzony prosto ze stoczni Bavaria Yachtbau GmbH Giebelstadt w końcówce 2012 roku.

W przygotowanie jachtu zaangażowaliśmy ponad setkę życzliwych nam firm i osób. Yachts & Yachting - rejestracja pod banderą Sant Vincent i finansowanie , Sail Service - komplet żagli na rolerach i żagli sztormowych, IMS-Griffin - tratwa i wyposażenie ratunkowe, Smart - komplet map papierowych i elektronicznych. Jacht wyposażyliśmy w system antykolizyjny AIS , system komunikacyjny Navtex , ploter nawigacyjny i radiostację z funkcją selektywnego wywołania DSC

Komfort żeglowania zapewniają dwie przestronne kabiny sypialne , łazienka z prysznicem , lodówka , piekarnik , wygodna mesa , teakowy kokpit z rozkładaną hydraulicznie furtą rufową i pokładem kąpielowym ! Wnętrze jachtu jest ogrzewane / klimatyzowane.

Jacht wykorzystujemy do manewrów portowych w Gdyni , rejsów weekendowych po Zatoce Gdańskiej, szkoleniowych rejsów nocnych do Jastarni. Zimą realizujemy na nim serię rejsów Maroko / Atlantyk. Jesienią 2012 "Junga" wyruszyła w swój pierwszy rejs z Gdyni do Afryki, przez Morze Pólnocne i Biskaje. Do końca 2013 r.jacht pokonał tę trasę trzykrotnie !

Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32
Junga

Bavaria 32

 

english version-----------
formularz kontaktowy strona glowna
lokalizacja
-----------