cena

 

Cena za rejs

Cena za rejs wynosi 1.400 PLN od osoby , świadczenia zawarte w cenie to miejsce na jachcie w kabinie sypialnej / w mesie, ubezpieczenie NNW i KL na czas trwania rejsu / nadzór nad prowadzeniem jachtu przez wykwalifikowanego skippera / cykl wykładów oraz zajęć praktycznych realizowanych przez instruktorów szkoły żeglarstwa Junga.

promocje

Przy trzech zgłoszeniach w jednym terminie stosujemy cenę 1.200 PLN !

Kasa jachtowa 80 EURO / zryczałtowana - nie podlega rozliczeniu po rejsie /

Kasa jachtowa uwzględnia :
[]opłaty portowe.
[]paliwo.
[]opłaty admministracyjne.
[]sprzątanie jachtu po rejsie.

Składka na zaoprowiantowanie jachtu

Na naszych rejsach załoga sama decyduje o formie zaoprowiantowania i budżecie na ten cel. Koszty suto zastawionego stołu z piwem do obiadu i winem do kolacji nie powinny przekroczyć 150 - 250 PLN od osobY. Służymy pomocą przy planowaniu zakupów. UWAGA ! kapitan zwolniony jest ze składki na zaoprowiantowanie, za to pierwszy zasiada do stołu ;)

regulowanie płatności

Zaliczka w wysokości 50 % ceny za rejs [700 PLN] powinna być wniesiona z chwilą rezerwacji miejsca na rejsie. Po odnotowaniu wpłaty uzupełniamy listę załogi wyświetloną w rejsowym informatorze. Zawsze istnieje mozliwość zmiany terminu rejsu w miarę wolnych miejsc bez utraty zaliczki.

Pozostała część ceny za rejs powinna być uregulowana w terminie 14 dni przed rejsem w złotówkach na specjalnie wydzielone subkonto rejsów Atlatyckich.

cena

Subkonto wydzielone do wpłat na zimowe rejsy Gibraltar/ Atlantyk. Przy wpłacie podaj imię, nazwisko / imiona, nazwiska wszystkich osób zgłoszonych oraz koniecznie termin rejsu. Bank Millenium. Anna Gostkowska ul. Dobrowolskiego 1 D / 7

06 1160 2202 0000 0000 5077 2242

Opłata 80 EURO może byc wniesiona "na burcie okrętu" najlepiej w odliczonej kwocie, w dniu zaokrętowania lub wpłacona na nasze firmowe konto walutowe , nr konta prezentujemy w podstronie o firmie.