o firmie kursy podrecznik galeria rejsy - czartery czartery szkółka żeglarska< Jachtowy sternik morski - JUNGA - Licencjonowana Szkoła Żeglarstwa - Paweł Gostkowski

żeglarz jachtowy sternik jachtowy radiooperator SRC jachtowy sternik morskiNASZA KADRA

Kadra to jeden z naszych głównych i niepodważalnych atutów. Położenie geograficzne Gdyni sprzyja procesowi "łowienia talentów". Ludzi związanych z morzem od zawsze i na zawsze.

Zdecydowana większość z nas ukończyła lub właśnie kończy kierunki w szkołach morskich takich jak Akademia Morska , Akademia MW, gdzie aktualna i specjalistyczna wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Wszyscy, bez wyjątku, żeglowaliśmy lub żeglujemy "od dzieciaka" w okolicznych klubach żeglarskich, z którymi współpracujemy od lat na różnych płaszczyznach. Yacht Klub Polski w Gdyni, YK Stal, Gdyńska Akademia Żeglarska i nasza Junga to solidne , żeglarskie kuźnie. Każdy z nas swoją karierę opierał o klubowe relacje i reprezentowanie barw klubowych w regatach krajowych, międzynarodowych, często ze sporymi sukcesami.

Bez przekory, ale nie ma w Polsce drugiej takiej szkoły która zajmowałaby się szkoleniem podstawowym i która dysponowałaby jednocześnie tak utytułowaną sportowo i wykształconą w szkołach morskich kadrą jak nasza.

Inwestujemy w młodzież. Olbrzymią wagę przywiazujemy do prowadzenia naszej żeglarskiej szkółki, wspieramy młode talenty. Wystarczy dekada, aby eksperci od beztroskiej zabawy angażowali się stopniowo i na poważnie w życie firmy.

Pracujemy przez okrągły rok. Od kwietnia do listopada manewrujemy w Gdyni i raz po raz prowadzimy rejsy na wodach południowych lub na północy Skandynawii. W miesiącach zimowych organizujemy ambitne rejsy i wyprawy oceaniczne. Od lat nie możemy się zdecydować kiedy świętować koniec, a kiedy początek sezonu. Na bieżąco w wewnętrznym panelu firmowym wymieniamy się pomiędzy sobą doświadczeniami - obsługa jachtu, relacje z załogami, specyfika akwenów. Każdy z nas to żywa encyklopedia. Każdy w swojej dziedzinie.

W szkoleniu podstawowym cechuje nas różnorodność w podejściu do metod i sposobu przekazywania wiedzy. Nie przydzielamy instruktora do jednej grupy na tydzień. Każdy ze szkolonych ma do czynienia na przemian z kilkoma szkolącymi. Jeżeli któregoś z nas cechuje podejście syntetyczne - wyklaruje istotę manewru ale nie zwróci uwagi na źle sklarowanego grota ... Kto inny przyczepi się do każdego drobiazgu i będzie Was nękał zgodnie ze swoją ścisłą, analityczną naturą. To nawet nie siła. To potęga naszej kadry ;)Na wesoło ;)

Krótki epizod z życia naszej kadry kierowniczej. Zimą 2014 r. realizujemy nietypowe zlecenie. Sprowadzamy z cieśnin duńskich na Motławę dwa kutry duńskiej marynarki wojennej. Na pokładzie znani Wam z jungowych kursów, rejsów i wykładów ; Kpt Michał Truchanowicz oraz oficerowie Ireneusz Doroś i Piotr Zdżalik. Krótki film dokumentuje sprowadzenie pierwszego statku i jednocześnie debiut kapitański naszego "Misia" uczczony na zakończenie rejsu kieliszkiem szampana ;)GALERIA KADRY

Paweł Gostkowski

Kadra Szkoła żeglarstwa junga
Michał Truchanowicz

kadra szkoły żeglarstwa Junga
Jarek Kaczorowski

Kadra Szkoła żeglarstwa junga
Kasia

cumowanie
Michał Pietrzykowski

Michał Pietrzykowski
Michał Ruciński

cumowanie

 

english version-----------
formularz kontaktowy strona glowna
lokalizacja
-----------